Meble na zamówienie

meble na zamówienieMeble na zamówienie Lublin meble Bingo

Meble na zamówienie to wyraźne nawiązanie do indywidualnych oczekiwań klienta (np. z Lublina). Zwykle takie wyposażenie odznacza się lepszą jakością i wyższą estetyką wykonania niż podobne odpowiedniki dostępne w sklepach i salonach. Co najważniejsze, jest ono przede wszystkim bardziej praktyczne, gdyż można je idealnie dopasować do wymiarów i kubatury konkretnego, nawet nietypowego pomieszczenia.

Zabudowy doskonale sprawdzają się w małych wnętrzach. Tam, gdzie gotowe rozwiązania stwarzają realne ograniczenia, meble na zamówienie dają sporą swobodę. Dzięki nim można zagospodarować każdy zakamarek i kąt. Estetycznie go wykończyć i zużytkować. To bardzo ważne, gdyż w ciasnych kuchniach czy przedpokojach nawet najmniejszy skrawek przestrzeni jest na wagę złota. Poprzez maksymalne wykorzystanie całego dostępnego metrażu zyskujemy więcej miejsca na przechowywanie, a przecież w naszych mieszkaniach, zwłaszcza tych mieszczących się w blokach, wolnego miejsca nigdy nie jest za dużo.

Jednak nie tylko właściciele niepokaźnych kawalerek i małych wnętrz skorzystają na zaletach mebli na zamówienie. Takie wyposażenie doskonale nadaje się również do niewymiarowych pomieszczeń: o niestandardowym kształcie, usytuowanych na poddaszu albo pełnych wnęk.

Meble na wymiar mają też inną niezwykle istotną cechę: odznaczają się lepszą jakością wykonania. Nie są produktami masowymi, wytwarzanymi według jednego schematu. Zazwyczaj powstają ręcznie, a każde zamówienie jest starannie dopracowywane, gdyż wykonawcy zależy na zadowoleniu klienta, z którym ma przecież bezpośredni kontakt i od którego zależy dobra opinia, renoma marki. W przypadku mebli na zamówienie (powstających w firmie Bingo z Lublina) nie ma więc mowy o defektach fabrycznych, niedoróbkach czy wadach.

Chociaż w sklepach meblarskich roi się od różnorodnych produktów, często klienci nie znajdują dokładnie tego, czego szukają. Meble tworzone według indywidualnego pomysłu dają szansę na pełną personalizację końcowego wyglądu każdego elementu wyposażenia. Możemy więc dowolnie dobierać blaty, fronty szafek, uchwyty, akcesoria, kolory i materiały.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar. Priorytetem w produkcji naszych mebli jest jakość i dbałość o najmniejsze detale.

Do produkcji Państwa mebli używamy najlepszych okuć austriackiej firmy BLUM, która udziela dożywotniej gwarancji na systemy zawiasów, szuflad i podnośników górnych frontów. Ponadto wyposażamy je w ekskluzywne systemy szwajcarskiej firmy PEKA, która oferuje wiele ciekawych rozwiązań, pozwalających funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń w szafkach. Zobacz nasze najnowsze realizacje: https://pl-pl.facebook.com/meblebingo/