Garderoby

Garderoby na zamówienie

Garderoba
-zabudowa z płyty Egger
-prowadnice szuflad z pełnym wysuwem i cichym domykiem
-podnośniki Blum Aventos HK

Garderoba
-zabudowa z płyty Biel Alpejska
-prowadnice szuflad Blum Tandem plus z pełnym wysuwem

 Garderoba
-zabudowa z płyty Biel Alpejska
-prowadnice szuflad Blum Tandem plus z pełnym wysuwem

Garderoba na zamówienie
-zabudowa z białej płyty EGGER
-prowadnice szuflad Blum Tandem plus z pełnym wysuwem
-frezowane uchwyty szuflad

Szafa wnękowa narożna + garderoba na zamówienie
-szafa wnękowa w kształcie litery “L”
-drzwi uchylne z profilami aluminiowymi
-podwieszane pawlacze

Zabudowa przedpokoju
-szafki z drzwiczkami uchylnymi otwieranymi na Tip-on
-wieszaki na okrycia wierzchnie

Garderoby Lublin

Projektowanie domu to bardzo duże wyzwanie dla każdej osoby. Wymaga odpowiedzialności i dobrego planowania przestrzeni. Kiedy już zostanie rozplanowany układ i powierzchnia pomieszczeń, właściciele zaczynają zastanawiać się nad aranżacją wnętrz. Dobór odpowiednich mebli, zasłon, dywanów, lamp oraz dekoracji pozwala nadać wnętrzu charakter i wyrazić jego indywidualny styl. W urządzaniu wnętrza liczą jednak nie tylko walory estetyczne, ale także jego funkcjonalność. Jednym z pomieszczeń, które pozwala na podniesienie komfortu w domu i jest niezwykle funkcjonalne, jest garderoba. Znajdzie zastosowanie w domach jednorodzinnych, ale świetnie sprawdzi się także w małych mieszkaniach.

Osoby, które posiadają garderobę (np. wykonaną na wymiar) w domu, z całą pewnością doceniają użyteczność tego pomieszczenia. W jednym miejscu można przechować ubrania i inne części garderoby, które są odpowiednio rozwieszone i poukładane, a tym samym nie są narażone na zniszczenie. Garderoba w mieszkaniu pozwala również na przechowywanie w jednym miejscu wszystkich butów, pasków, okryć wierzchnich i nakryć głowy, dzięki czemu przed każdym wyjściem z domu nie trzeba biegać po całym domu w poszukiwaniu każdego elementu ubioru.

W przypadku, kiedy wykonujesz remont lub aranżujesz nowy dom (zakupiony np. w Lublinie), na pewno zastanawiasz się nad wygospodarowaniem garderoby. Jeżeli zależy Ci na oszczędności miejsca i pełnym wykorzystaniu przestrzeni, sprawdź ofertę wykonania garderoby na zamówienie przez firmę Mebli Bingo z Lublina.

Garderoba wykonana na zamówienie (np. w Lublinie) pozwala w bardzo elastyczny sposób dobrać rozkład półek i układ regałów, co pozwala urządzić miejsce do przechowywania ubrań w bardzo funkcjonalny i wygodny sposób. W małych mieszkaniach stwarza możliwość sprytnego zagospodarowania przestrzeni – na przykład we wnęce pokojowej czy w przedpokoju. Tym samym garderoba pozwala cieszyć się każdemu z funkcjonalnego mieszkania. Sprawdź już dziś ofertę firmy Meble Bingo z Lublina i zleć wykonanie zachwycającej garderoby na zamówienie.