Meble kuchenne – ciekawe funkcjonalności w kuchni

Choć sporo czasu poświęcamy aranżacji swojego salonu czy sypialni, to tak naprawdę kuchnia zawsze była, jest i będzie sercem naszego domu. To nie tylko miejsce, w którym przygotowujemy posiłki, ale również – spożywamy je wraz z rodziną, pijemy poranną kawę, robimy przegląd prasy, a czasem nawet pracujemy! Warto zatem na etapie aranżacji mieszkania zadbać o to, by była to przestrzeń elegancka i funkcjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli kuchennych na zamówienie oraz do wizyty w naszej firmie w Lublinie.

 

Strefa funkcjonalności mebli kuchennych

Kuchnia powinna być miejscem na wskroś funkcjonalnym. Najlepiej sprawdza się w jej aranżacji “metoda trójkąta”, czyli ustawienie w przeciwległych rogach lodówki, zlewozmywaka i kuchenki – najczęściej używanych sprzętów w kuchni. Kuchnia na wymiar będzie idealna, by spełnić założenie tego trójkąta – w przeciwnym razie to my musielibyśmy dopasować swoją koncepcję kuchni do oferowanych mebli, a nie odwrotnie. Kuchnia ma być miejscem, w którym będzie nam się pracowało niezwykle przyjemnie. Dlatego właśnie tak istotne są meble kuchenne na zamówienie i na wymiar – ponieważ to one dopasowują się ustawieniem, kształtem, wielkością, grubością blatów i innymi parametrami do naszych potrzeb!

Przykładowe meble w kuchni

Meble kuchenne – ciekawe funkcjonalności w kuchni

Funkcjonalność i nowoczesność w kuchni idą ze sobą w parze. Ten duet objawia się na przykład w postaci pięknych, przestronnych wysp na środku kuchni, na których montuje się płyty indukcyjne oraz komfortowe szafki – by podczas gotowania mieć niezbędne produkty i naczynia dosłownie pod ręką. Oferujemy bardzo ciekawe rozwiązania, idealnie sprawdzające się w zabudowach narożnikowych – na przykład wysuwane, głębokie szafki cargo lub magic corner. Są one doskonałym rozwiązaniem, gdy chcemy wykrzesać jak najwięcej funkcjonalności z mebli kuchennych. Również zabudowa lodówki jest bardzo nowoczesnym i sprawdzonym rozwiązaniem, pozwalającym na zaaranżowanie kuchni w sposób maksymalnie funkcjonalny, a jednak w stylu nowoczesnym, w którym front lodówki nie rzuca się w oczy.

 

Meble do zabudowy – strefa delikatności i komfortu

Kuchnia to miejsce wyjątkowe, które ma być jak najbardziej przyjazne dla domowników. Urządzając ją warto wziąć pod uwagę rodzaj i grubość blatów roboczych, sposób otwierania szafek, zdobienia frontów – to wszystko wpłynie na to, jak będziemy się czuć w swojej kuchni podczas wykonywania codziennych prac, jak również podczas relaksowania się przy kubku gorącego kakao…

 

Jak działamy?

Z wyjątkową przyjemnością realizujemy te najbardziej nowoczesne, wysublimowane projekty mebli kuchennych na wymiar, które podpowiedzą nam Klienci. To oni są wyznacznikiem efektów naszej pracy, dlatego ich zadowolenie jest naszym priorytetem. Zachęcamy do kontaktu – po ustaleniu Państwa preferencji wykonamy zarys projektu, który po akceptacji trafi natychmiast do realizacji. Cechuje nas terminowość wykonywania projektów i budowy mebli, a także rzetelność podczas montażu mebli na wymiar w Państwa kuchni. Chętnie doradzimy przy wyborze materiałów lub ciekawych funkcjonalności.

Przykładowe meble w kuchni

 

Oferujemy również:

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atutami i do kontaktu.